Prva stran arrow Novice arrow ZBOR MLADIH ČLANOV ponedeljek, 06 maj 2024
ZBOR MLADIH ČLANOV
sreda, 15 marec 2023

V četrtek, 9.3.2023 je bil v prostorih društva organiziran zbor mladih gasilcev PGD Dornberk, katerega se je udeležilo 55 mladih članov. Kot vsako leto so mladi člani pogledali kaj so storili v letu 2022 in se pripravili na naloge, ki jih čakajo v letošnjem letu. Z doseženimi rezultati v letu 2022 so bili lahko zadovoljni in ponosni. Zbora mladih se je udeležil tudi predsednik Gasilske zveze Goriške Nova Gorica, tovariš Simeon Kodelja, ki je skupaj s predsednikom komisije za delo z mladino, Dušanom Rojcem, podelil priznanja najbolj pridnim članom. Letos so priznanja dobili Maja Carli Fritz, Naja Rojc, Evelin Cotič, Zoja Harej, Anže Bric, Filip Skomina, Matic Mavrič, Kristijan Ivo Tomažič. Čestitke vse dobitnikom priznanj. Po uradnem delu je bila organizirana tombola z »bogatimi« nagradami. Na koncu pa so se mladi ob soku in koščkom pizze družili med sabo. Za uspešno organiziran zbor mladih gre zahvala vsem mentorjem, ki so se tudi tokrat potrudili.