Prva stran arrow Prva stran arrow DRŽAVNI KVIZ ZA GASILSKO MLADINO sreda, 24 april 2024
DRŽAVNI KVIZ ZA GASILSKO MLADINO
torek, 18 april 2023

V soboto, 15.4.2023 je v prostorih Osnovne šole Brinje v mestu Grosuplje potekalo državno tekmovanje v kvizu za gasilsko mladino. Na tekmovanju so nastopile najboljše ekipe, ki so na regijskih tekmovanjih osvojile 1. ali 2. mesto. Iz našega društva se je na državno tekmovanje uspelo uvrstiti ekipi mladink. Na žalost pa se državnega tekmovanja niso mogle udeležiti vse tekmovalke, ki so si priborile nastop. Kljub temu pa so dosegle pričakovan rezultat saj so se pri nalogah iz teorije enakovredno kosale z najboljšimi, na praktičnem delu pa jim je smola preprečila še boljšo uvrstitev. Čestitke vsem tekmovalkam, kakor tudi mentorjem in drugim članom, ki so pomagali pri pripravi ekipe.

Naključna fotografija