Prva stran arrow Novice petek, 26 april 2024
NI POČITKA ZA GASILCE
Avtor: Tajni-k
petek, 12 avgust 2016

Požar na Kraškem robu je pogašen. K temu so veliko prispevali tudi gasilci PGD Dornberk, ki so tri dni pomagali pri gašenju tega velikega požara. Še pred tem pa so pomagali pogasiti gozdni požar nad Mirnom. Manjši travniški požar pa smo pogasili v Zelenem gaju. Kljub dopustniškim dnevom počitka za prostovoljne gasilce ni bilo. Kljub manjšim padavinam je v naravi še vedno možnost hitrega vžiga ognja, zaradi česar opozarjamo vse na skrajno previdno ravnanje, da ne bi prišlo do novih požarov.

Vsem operativnim gasilcem pa se za dosedanje delo zahvaljujemo.

POMOČ PRI GAŠENJU GOZDNEGA POŽARA
torek, 26 julij 2016

Včeraj, 25.7.2016 med 18.00 in 24.00 ter danes, 26.7.2014 so naši operativni člani in gasilci pripravniki pomagali gasiti gozdni požar na Sveti Gori. Na srečo ni bil nihče poškodovan, le en član je izgubil podplate na čevljih. Da so bili res pridni priča tudi posnetek na TV Slovenija- poročila, ki si ga lahko ogledate na naslovu:

LETOVANJE GASILSKE MLADINE
torek, 26 julij 2016

V sredo, 20.7.2016 v popoldanskih oziroma zgodnjih večernih urah se je s spuščanjem slovenske zastave končalo letošnje 10-dnevno letovanje gasilske mladine iz našega društva.
Nekaj fotografij si lahko ogledate TUKAJ, več pa na naši FB strani.

Preberite več...

DAN MLADIH GASILCEV
sobota, 18 junij 2016

V petek 17.6.2016 je PGD Dornberk organiziral Dan mladih gasilcev, na katerega so bili povabljeni vsi člani do 12. leta starosti. Mentor in mentorice so za 54 udeležencev priredili več delavnic, v katerih so se mladi učili in se hkrati zabavali. Starejši kolegi - operativni gasilci pa so mladim pripravili ogled vozil in opreme. Za vestno sodelovanje in aktivnosti čez celo leto smo se mladim zahvalili s sladoledom.

Vodstvo društva se zahvaljuje vsem, ki so pripomogli k prijetni izvedbi dneva in za zadovoljstvo mladih gasilcev. Zahvala gre tudi Športnemu društvu Dornberk, ki nam je zopet odstopilo igrišče.

Nekaj fotografij, si lahko ogledate TUKAJ.

DRŽAVNO TEKMOVANJE V GŠD V KOPRU
sobota, 18 junij 2016

V soboto 11.6.2016 in v nedeljo 12.6.2016 je v organizaciji GZ Slovenije v Kopru potekalo državno gasilsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah. Naše društvo je v soboto predstavljala desetina starejših gasilcev, v nedeljo pa desetini pionirk in mladink. Vse tri ekipe so dosegle pričakovane rezultate in so osvojile srebrno tekmovalno značko. Vse pohvale mentorjem in tekmovalcem.

Nekaj fotografij si lahko ogledate TUKAJ, več pa še na FB strani PGD Dornberk.

<< Začni < Nazaj 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Naprej > Konec >>